| Matt24 a întrebat:

Am nevoie de un program care sa ma ajute sa fac un site pentru un proiect. Ce programe imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AngelOfNight a răspuns:

Adobe Dreamwaver
Il recomand pentru ca nu trebuie sa stii neaparat limbajul de programare ca sa faci ceva decent sau chiar profesional, depinde de indemanare

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

WebPageMaker e mai usor de folosit decat dreamweaver si mai simplu

| Leandro a răspuns:

Intra pe www.ucoz.ro, unde iti faci website GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si e foarte fain, mai ales ca e complet in limba romana, ai 270 de template-uri modificabile si domeniu de tip nume.ucoz.ro/com.
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Mult succes!

| Mihay4 a răspuns:

Notepad!

| Matt24 explică (pentru Mihay4):

Siiiigur...trebuie sa fac un site cu o multime de submeniuri si categorii.Nu vreau sa scriu romane in notepad

| madaliners a răspuns:

Photoshop + Dreamweaver + Limbaj php si html.