| kRedhead a întrebat:

Am nevoie de un program in care pot combina mai multe melodii pentru a crea una singura. Ca si cum as face un mix, dar nu vreau sa editez melodiile ci doar sa le combin. Stie cineva vreunul? Mi-ar fi mult mai ok daca ar fi online... daca nu e, imi puteti da si linkul de unde pot lua installul? Merci frumos!

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Pai cu windows media movie maker merge excelent, mie mi-a iesit cand am facut un filmulet pentru scoala laughingla inceput canta fuego, si pe urma am bagat B.U.G

| Andi86 a răspuns:

Pe YouTube vei gasi destule tutoriale de acest gen.

| kRedhead explică (pentru Andi86):

Da, nu am timp de youtube, de-aia v-am intrebat pe voi...

| Elena14Ely a răspuns:

Incearca Virtual DJ.
Funda?