| KeepBreathing a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid, daca ma poate ajuta cineva!
Recent, cei de la Twitter mi-au suspendat contul pe motivul unui comportament ciudat manifestat de contul meu. Mi s-a mai intamplat o data si a fost simplu sa pot sa il accesez din nou: mi-au trimis ei un cod pe telefon si a trebui sa introduc codul si gata, insa acum, am dat "trimite cod" si nu mi l-au trimis asa ca am mai apasat o data, apoi mi-au trimis doua mesaje, cu doua coduri diferite. Le-am incercat pe amandoua si nici unul nu era bun, spuneau ca au expirat. Am mai apasat inca o data pe Trimite cod, pentru a primi unul nou, dar in schimb mi-au spus ca am depasit numarul de tentative permise pentru a-mi verificare telefonul si au adaugat sa incerc mai tarziu. Toata treaba asta s-a intamplat azi-noapte, pe la ora 2. In dimineata aceasta, am incercat din nou și imi spune acelasi lucru: Ai depasit numarul de tentative permise pentru a-ti verifica telefonul. Incearca mai tarziu.
Intrebarea mea este: Care este numarul de tentative permise pentru verificarea telefonului si cat timp trebuie sa mai astept pentru a incerca din nou?
Mi-e teama ca imi voi pierde contul si chiar nu stiu ce am facut ca sa mi-l suspende.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Se spune ca incercarea de conectare poate fi reluata peste o ora. Anumite programe impiedica aceasta resetare a numarului de incercari. Citeste mai jos informatiile oficiale:
https://help.twitter.com/......n-attempts

| KeepBreathing explică (pentru dannyel86):

Am rezolvat, insa multumesc foarte mult!

1 răspuns: