| Ker0s3x a întrebat:

Am nevoie de un site cu driverele pentru laptop-ul meu, am un Sony Vaio :
Model : SONY SVE151G13M
Product name : SVE1512E6EW

6 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Sony.ro suport> inregistrati-va produsul.

| Ker0s3x explică (pentru Sonnayasashikushinaide):

Pur si simplu nu gasesc modelul meu. daca ai incerca tu sa il cauti, si sa imi dai un site..ar fi perfect

| Ker0s3x explică (pentru stlucian):

Am reusit sa instalez o parte din ele, dupa care am dat rr la pc..au mers, dar am o problema.
Nu pot sa instalez Graphics Driver (Intel)
AMD-ul l-am instalat...dar cand vreau sa instalez si INTEL, dau click pe setup si nu se intampla nimic..la fel si la inca cateva drivere..cum ar fi Sony Firmware, Sony shared library, si inca 2
ce sa fac?