| TikTok33 a întrebat:

Am nevoie repede de ajutorul vostru. Sunt disperata. crying

M-am impiedicat de cablu de date de la aparatul foto si era conectat la aparat, iar aparatul a cazut jos si i s-a spart ecranul. Acum pe ecran se vede alb si crapatura e albastru, si daca pun mana se face mai mare.

Ce sa fac? crying Daca afla ai mei sunt moarta crying.

2 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Doamne fato dar asa ametita esti, sau impiedicata... cum sa-ti zic?
vezi daca te gandesti numa la baieti acum suporti consecintele, ce sa faci, vinde-l,,,, appp era made in ceaina?

| ETZ a răspuns:

Ce poti sa faci... il duci la reparat, cumpari altul sau in cel mai rau caz le spui parintilor