| iuliana1998 a întrebat:

Se poate face vreun un filmulet cu o piesa care vrem noi si cu poze cu noi un film d nu stiu 2-3 minute. ca rog daca ma puteti ajuta am nevoie urgent funda + vot va rog?

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Da cu movie maker
in windows trebuie sa ai un program windows movie maker (dai la cautare daca nu sti unde e)intri p el si trebuie sa ai sus in bara de instrumente undeva unde scrie add photos
dupa ce pui fotografiile p care le vrei ai add music
bafta

1 răspuns:
| mitzaem a răspuns:

Da. Poti gasi cateva programe aici: http://www.al-soft.com/ - Faci un slideshow cu muzica pe fundal