| CrazyZu a întrebat:

Buna happy am o problema exista cineva pe aici care ma poate ajuta?

Stiu ca nu este categoria potrivita dar am nevoie urgenta de ajutor si stiu ca aceasta este una dintre cele mai vizionate categorii
PLUS promit sa dau funda celui care ma ajuta cu adevarat

DECI... azi am instalat videopad si dupa cateva ore m-am razgandit si am vrut sa il dezinstalez impreuna cu celelalte programe cu care a venit. am dezinstalat unele dar cand am ajus la programul "VideoPad" propriuzis mi-a aparut o fereastra in care ma anunta ca un alt user al computer-ului foloseste programul si sa incerc drept administrator...Dar eu stiu ca exista doar un user si acela sunt eu [am si verificat si nu imi apare decat 1 user] Ce s-a intamplat? dc imi aparea asa?[ p.s: am dat restart si dupa a mers dezinstalat]

1 răspuns:
| pioneeraudio a răspuns:

Ce windows ai? e posibil ca programul sa iti ruleze in ¨bara¨. si sa nu il fii oprit din task manager. de la processes. altceva nu vad. sper ca te-am ajutat, asteapta si alte raspunsuri! stima happy