| 22afacere a întrebat:

Am niste boxe de cativa ani se auzea bine.si tare. pana acum, problema este ca daca este pe la jumatea volumului nu se intampla nimic. cand o dau la maxim incepe sa zzzbarie... pot face ceva?

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Ti s-a dezlipit membrana. de obicei diferentele de temperatura duc la rigidizarea membranei de la boxe asa ca in timp plesneste. nu ai ce-i face se poate lipi dar de la vibratii se vor duce in timp din nou. o lipitura a membranei te poate tin max o luna pana se dezlipeste

| foxi a răspuns:

Indicat ar fi sa schimbi boxele!