| Delcea_Alexandru_David_1998 a întrebat:

Am niste casti reddragon pe care pc-ul le recunoaste, imi apare ca sunt conectate dar nu se aude decat un bazait intr-o casca.Ce sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| Hames a răspuns:

Am patit si eu la fel cu niste casti de la red dragon pe care le-am folosit 4 ani
Trebuie sa intrii in device manager si dupa sa dezinstalezi toate driverele de la casti. fara microfon.
Dupa dai restart.
Cand se aprinde pc-ul bagi cd-ul pe care l-ai primit in cutie sau cauti driverele pe net si le instalezi
Dupa dai iar restart.
Eu asa am facut
Funda?