| TheOddGamer a întrebat:

Hey hey! Am o problema in legatura cu niste casti wireless. Timp de vreo 3 saptamani nu mi s-a intamplat nimic...dar azi, dupa ce le-am inchis(sunt cu buton de-ala)cand sa le redeschid, nu se deschideau! Tot tineam apasat pe buton dar degeaba.Bateria nu e descarcata + se aude un bazait incontinuu, fara alte sunete doar un bazait fie ca sunt deconectate fie ca sunt conectate.
N-ar fi o problema fiindca am garantie, dar daca se poate rezolva nu m-as mai plimba atat.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Poenariu_Viorel_1999 a răspuns:

Incearca sa le tii la incarcat si sa vezi poate merg acelbazait m i se auzea si mi cand erau conectate dar disparea nu stiusper ca te am ajutat