| vladcelmagic a întrebat:

Am niste filme documentare descarcate de pe youtube dar n-au subtitrare. Cum as putea sa le fac subtitrare, de exemplu tot ce spune n engleza sa fac ca si o subtitrare si apoi sa o traduc?

1 răspuns:
| scarlet96 a răspuns:

Da ca vrei sa o draduci tu si sa-i faci subtitrate atunci:
00:00:30,203 --> 00:00:35,506
"textul"
Trebuie sa urmaresti tiparul asta, iar numerele de dupa timp nu prea conteaza daca sunt 2, daca este doar 1 trebuie doar sa le pui si daca vresi sa vezi cum arata o subtitrare intreaga adunci deschideo cu note pad sau note pad ++