| anon2367534564396 a întrebat:

Am niste poze facute cu un aparat foto digital care sunt cam sterse.Se poate sa le fac sa se vada normal?

Răspuns Câştigător
| slayer666 a răspuns:

Da...ai putea sa le modifici putin in photoshop. sa te joci putin cu luminozitatea si contrastul imaginii, o sa arate mai binewinking

6 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Nu cred...niciun program nu poate aduce pozele la normal.

| Smackdown a răspuns:

Daca ar fi existat as fi primul care l-ar fi avut

| Aliyaa a răspuns:

Regleaza contrastul modificale cu un program de editat poze poti folosi photoscape!winking

| slayer666 a răspuns:

Ai ales raspunsul meu ca fiind castigator! sa inteleg ca au iesit pozele bine? ma bucurbig grin

| laurik1315 a răspuns:

Incearca sa le modifici pe un program de modificat poze... ce-l mai bun e photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi existat l-ai fi avut. super tare...cu photoshop poti face treaba asta

www.mirceabondar.com