| Ardei87 a întrebat:

Ce procesor recomandati pentru un laptop Asus X53B?

Răspuns Câştigător
| deM0 a răspuns:

Ma refeream la firma,
si da se poate schimba dar trebuie procesor special pentru laptop
si daca vrei un procesor bun trebuie sa iti pui tot de la aceeasi firma care ai acum

7 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Nu e ok sa schimbi procesorul. iti va fi si destul de greu.

| Klaudiu214 a răspuns:

Nu poti sa schimbi procesoru

| Ardei87 explică (pentru Klaudiu214):

Cum adica? am citit peste tot si pot schimba si procesoru happy

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Ardei87):

Nu poti schimba procesoru..ala e din placa de baza doar daca iti schimbi placa de baza.din laptop.

| Flavius2106 a răspuns:

Nu il poti schimba!

| deM0 a răspuns:

Ce procesor ai acum?

| Ardei87 explică (pentru deM0):

Din pacate 1.6 Ghz, il cer in special pentru gaminghappy

| deM0 a răspuns (pentru Ardei87):

Ma refeream la firma,
si da se poate schimba dar trebuie procesor special pentru laptop
si daca vrei un procesor bun trebuie sa iti pui tot de la aceeasi firma care ai acum