| anonim_4396 a întrebat:

Am o boxa portabila Sony SRS-X11 si mi se aude doar o boxa, ce trebuie sa fac sa se audă si celelalte?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am o boxa portabila Sony SRS-X11 si mi se aude doar o boxa...cum vine asta nene?
Ai una si vrei sa se auda in mai multe, la vecini, unde vrei sa se mai auda?

| darrio2007 a răspuns:

Adica! Ca nu inteleg.Am o boxa dar se aude doar o boxa.Hai ca esti amuzant!

| Zirbo_Alex_1938 a răspuns:

Doar un difozor adica!

| Zirbo_Alex_1938 a răspuns:

Doar un difuzor mi se aude! Cum fac sa se auda si celelalte?

| Zirbo_Alex_1938 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi se aude doar un difuzor!

| K0sti a răspuns (pentru Zirbo_Alex_1938):

Pai daca are doar un difuzor! Iti iei din asta daca vrei cu mai multe difuzoare: http://carsystems.ro/......0_main.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai simplu îți mai iei o boxă și așa o să se audă amândouă laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Zirbo_Alex_1938):

Aha! Cate difuzoare are?