| ScattaRullz a întrebat:

Am o camera Panasonic VDR-D220 si niste filmulete filmate recent pe un mini DVD de pe ea, dar cand am incercat sa le exportez pe laptop am inteles ca nu am un program care e imposibil de gasit pe google. Cine stie cum pot sa scot filmuletele de pe mini dvd-ul ala? Cand imi citeste dvd-ul apare gol, 0, si cand il pun in aparat apar filmuletele. DAU FUNDA pentru cel care ma ajuta sa le scot de acolo!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Manual de utilizare. La pagina 83 instructiuni de conectare la pc
http://service.us.panasonic.com/OPERMANPDF/VDRD220-MUL.pdf

1 răspuns:
| ScattaRullz explică:

Pentru cei care vor avea aceeasi problema zic sa mergeti la un centru pentru fotografii, transfer date mini dvd pe dvd etc. Am aflat ca nu imi citea mini dvd-ul ptc nu am oprit filmarea de pe camera.