| Geo33xx a întrebat:

Am o CAMERA VIDEO SAMSUNG DIGITALA, cum transfer clipurile pe pc?

3 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Sau prin cablu usb, sau scoti memory card din camera si conectezi in card reader la PC (daca are)

| Pinzariu_Eduard_1969 a răspuns:

Iti trebuie un cablu USB care sa intre in unitate si in Pc iar dupa ce l-ai conectat o sa-ti apara deschidere cu Windows(asa imi apare mie) iar dupa ce deschizi rasfoiesti pana gasesti fisierul/folderul pe care tii click apasat pe el si il miti pe Desktop.

| Geo33xx explică (pentru Pinzariu_Eduard_1969):

Nu mai am cablu usb, de unde pot cumpara unul?