| andreii2 a întrebat:

Am o camera video SONY ca aceasta: http://www.pacificgeek.com/product.asp?id=846122
Are caseta mica pentru a putea filma.Cum pot copia un film de pe caseta din camera pe calculator? Se poate copia? fundita

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Se poate. Trebuie sa ai TV Tunner la calculator si anumite programe (de fapt sunt multe programe de acest gen) de convertire a fisierelor filmate in format avi, etc.
Daca nu ai asa ceva intereseaza-te la cei care filmeaza la nunti, ei se ocupa cu lucruri de acest gen, sau mergi la magazinele foto, unele dintre ele au si astfel de servicii. Ultima oara stiu ca era 20 de RON de ora filmata.
Succes!