| pancake_4521 a întrebat:

Am o camera video Sony dcr-hc44 handycam si folosesc casete dvm60.nu am cum sa transfer ceea ce filmez in calculator si am cumparat un card de memorie.cand filmez folosind cardul se vede mai intunecat, nu filmeaza la fel de bine ca atunci cand folosesc caseta.stie cineva ce ar trebui sa fac? multumesc mult!

2 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Instaleaza-ti in pc un program Movie Maker sa poti prelucra casetele si o sa ai calitate mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti cumperi o placa de captura