| ilegal a întrebat:

Am o camera web Omega C14 night vision si cand am cumparato n-am verificato daca are si cd ul de instalare sauvreun driver la el...si acum am ramas cu camera pederost...as aca va intreb pe totii cei care pot sa ma ajute cu un driver un site de download-at link orice. dati-m unmesaj ceva ...pls Help Me...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa te bag in lista...lasa.mi id. ul tau sau numar!

23 răspunsuri:
| NewFolder a răspuns:

Poi cauta si u pe google...
de exemplu: Omega C14 night vision driver free download...etc
winking
succes
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat si eu una, iti pot da driverul de instalare! depinde unde stai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o nelamurire, cum naiba sa activez Night Vision, ca nu reusesc deloc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt anonim... nightvision se activeaza automat cand nu e lumina (pe intuneric)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu una la fel si nu stiu sa o instalez, te rog daca ai reusit sa ma ajuti si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi lasa si mie driverul asta omega c14 pls luati id meu "cipri_vlad92" va rog mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema Poat cineva sa ma ajute? Va rog Frumos. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu
driver c14

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi lasa si mie driverul asta omega c14 pls luati id meu "j3_crapu" va rog mult de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot asa si nu mai am cd ei ce fac pllss ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.platinet.pl/? loc=download
:) am cautat si eu la greu! aici e dricerul si pentru xp si vista si 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.omegatechnology.com/webcam-3623K3.asp# Vezi tu pe acolo la drivere:P:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"iegal". da-mi si mie id tau te rog daca ma poti ajuta si pe mine am si eu aceeasi problemastraight face...ms mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care e treaba am cautata si eu am toto omega si am cuatata prin toto gugalul si nu am gasit asa ca succes daca gasesti anuntamam si pe mine id meu e:hrubaru_hrubaru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.platinet.pl/? loc=download. aici gasesti toate driverele pentru camerele omega

| ilegal explică:

ETE-SI-EU" fratioare am cautat ....singura me a sansa e ca sa aiba cimeva diverul personal ...sau ceva inlocuitor ...pfffff

| ilegal explică:

Am cautat pe google dar degeaba ast poate ma ajuta totusi cienva sad

| ilegal explică:

Pai mil poti da pe net ....lasa mi un id de mess sau un nr de tel si te contactez eu ...Mc anticipat!

| ilegal explică:

Sau uite id ul meu de messenger. da-mi un buzz si zi-mi ca esti aceea pers cu dirverul la camera web...chiar daca-s online sau nu ...MC!

| ilegal explică:

Pentru anonim cu textul ""Am si eu una la fel si nu stiu sa o instalez, te rog daca ai reusit sa ma ajuti si pe mine """ lasa un id de mess si vb

| anjin a răspuns:

Driverele le gasesti pe http://www.platinet.pl/? loc=download
este site-ul producatorului cred