| DannyR0 a întrebat:

Am o combina si aceasta citeste doar compact disc digital audio si voriam sa stiu folosind NERO cum pot trage un cd cu melodii in format mp3 convertindu-l in cdda.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Deschizi nero si selectezi audio cd, tragi melodiile dorite in limita a 8o minute dupa care dai burn si mai departe e treaba programului ce face.

| dannyel86 a răspuns:

Fisierele Mp3 se pot pune de pe cd pe hard cu Copy-Paste (Copiere - Lipire, daca ai in limba romana). De pe hard, cu Nero, creezi cd audio, la viteza rezonabila (8x) si vei obtine un disc audio care sa ruleze pe sistemul tau audio (combina).