| DarkAngel1998 a întrebat:

Am o problema cu casetofonu din masina(tin sa precizez ca pe casetofon scrie ca citeste doar Cd-u >audio-("Compact disc digital >audio")-asa scrie)....am facut un Cd audio(pentru ca nu merg Cd-urile cu format MP3 sau altfel)si imi da CD Error si jos scrie E12 cand il bag.
Cum fac sa imi citeasca CD-u?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca nu inchizi sesiunea de scriere a CD-ului, poti face 100, ca nu le vede.
Indiferent ce program folosesti, alegi
"no multisession", si la "burn" alegi
"close CD". Alegi viteza 4.

| shannygelu a răspuns:

Deconecteaza bacteria si apoi introdu codu si o sa ti mearga