| Samsooo a întrebat:

Am o dilemă: Există vreo combinație de taste care să înlocuiască
tasta Fn? Am o tastatură normala și nu reușesc să folosesc funcțiile suplimentare.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Eroby a răspuns:

Inceraca cu : alt
alt gr
Shift ( SAGEATA IN SUS )

Răspuns utilizator avertizat
| Eroby a răspuns:

Sau incerca control+alt

| Samsooo explică (pentru copchiluCUîntrebări):

știu, am încercat asta, dar nu are tasta Fn sad

| Samsooo explică:

Este vorba despre un laptop Amilo Pi 3540

Răspuns utilizator avertizat
| Samsooo explică (pentru copchiluCUîntrebări):

thinking Nu îmi apare. Oare să fie din cauza răgaliei de Vista? Am avut si Win7 și țin minte că era diversă tastatura. Adică avea mai multe setări thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Samsooo explică (pentru copchiluCUîntrebări):

Știu mă, cum să o activez laughing Spuneam că nu îmi merge nicio combinație de taste și că nu îmi apare niciun Fn în dreapta, lângă săgeți sad Eiii. Las-o așa. Merci mult de ajutor, anyway. O să strâng bani să îmi iau o tastatura originala, până la urmă laughing

| Samsooo explică (pentru copchiluCUîntrebări):

Asciii FTW! laughing