| Daniel26 a întrebat:

Daca foloseste cineva o tastatura Bluetooth, cum pot tasta caractere speciale de tipul @ # & * sau semne de punctuatie?!. Am conectat-o la o tableta. Nu merge sa le tastez in niciun fel de combinatie de taste... sau poate nu o folosesc pe cea corecta. Merci.

2 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i "spui" tabletei ce limba sa seteze pentru tastatura respectiva. Si poate si un driver.

| Daniel26 explică (pentru einsteinchen):

Are setat EN (SUA). Am incercat si cu romana dar nu merge. Driver? in manualul ei nu se specifica nimic in acest sens... o sa ma mai informez, merci. In rest, merge sa scriu cu ea, doar ca nu pot tasta semne speciale sau semne de punctuatie.