| vladutzu09 a întrebat:

Am o imprimanta Canon de tip MG2450.O am de aproximativ 2 luni.Mergea foarte bine si nu avea nici-o problema pana acum o saptamana.Cand incerc sa printez ceva de pe computer,imprimanta trage foaia, printeaza un sfert sau jumatate din textul continut si dupa aceea imi da eroare ca nu mai raspunde comenzilor. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| Robert_Marcu_1994 a răspuns:

Este problema de soft!

3 răspunsuri:
| IonutH98 a răspuns:

Am si eu aceeasi imprimanta, o am de ceva timp dar au in ele un **** de cip care dupa un timp blocheaza tusul ca sa cumperi tu altul sa tot dai bani... dupa aceea un tus de tine vreo 5 foi si atat arasi trebuie sa il schimbi straight faceam mers cu ea la un service si mi-a zis ca are un astfel de cip si pot sa o arunc.

| vladutzu09 explică (pentru IonutH98):

Poate o fii si de la acest cip oarecare, dar nu prea cred.Cand ii dau scanare, merge perfect.

| IonutH98 a răspuns (pentru vladutzu09):

Cipul ala iti blocheaza doar tusurile in rest ea merge prefect laughing