| paulx94x a întrebat:

Am o imprimanta Canon si mi-a semnalat printrun beculet galben cand era pe terminate tusul negru. Lam schimbat dar beculetul e tot aprins si nu stiu cum sa-l setez. adica sa-si dea seama aparatu ca am incarcat cartusul. laughing si acum nu mai printeaza bine ca si cum chiar ar fi pe terminate desi e aproape plin cartusul negru.

2 răspunsuri:
| andrei_1493 a răspuns:

Pai...cartusul trebuie resetat si trebuie luat un chip resetter canon...cam asa http://www.ebay.de/......0780866937 pentru al putea recunoste

| MeJuStMe00 a răspuns:

Pornesti imprimanta, scoti cartusul, il bagi din nou, asezi capacul la loc si tii apasat pe tasta STOP, cea rosie. Astfle ti se reseteaza cartusul. Bafta!