| niculescu16081994 a întrebat:

Am o imprimanta hp deskjet 1050 am instalato, dar dupa ce dau restart la calculator si vreau sa scot ceva la imprimanta trebuie sa o instalez din nou imprimanta
ziceti-mi care ii problema dc trebuie sa o instalez de fiecare data cand pornesc pc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui daca ai dat Restart dupa terminarea instalarii, aproape la toate programele se procedeaza asa. Poate nu ramane instalata fiindca nu ai restartat calculatorul. Incearca si poate reusesti. Succes si numai bine!