| solocori a întrebat:

Am o imprimanta lexmark p6210 a mers dar acum imi da o eroare si anume eroare 2200 si nu stiu ce sa ii fac nu primeste nici o comanda help me

3 răspunsuri:
| bnj a răspuns:

Dezinstaleaza imprimanta, da-i restart la calc, apoi reinstaleaz-o. Daca nu merge asta, infofoleste-o in plastic sa nu ii fie frig si du-o la un service autorizat, deoarece are probleme hardware.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare pe un Lexmark P4350. Tu ai aflat ceva?

| solocori explică:

Am aflat, este blocat scanerul