| samy97 a întrebat:

Am o imprimanta lexmark Z25 si mi-am luat cartusuri noi, au mers dar acum mi-am reinstalat windowsul si nu stiu de ce nu imi mai merge... imi arata ca nu am cartus va rog din tot sufletul ajutati-ma, funda la primul raspuns folositor

Ps :cand dau print imi da o prostie Print to file si trebuie sa scriu ceva acolo

HELP

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Poate ai omis sa instalezi driverele pentru imprimanta ( eroarea aceea spune ca nu vede imprimanta ) sau driverele USB, sau daca ai umblat in bios verifica setarile pentru usb.

2 răspunsuri:
| Zoricutzu a răspuns:

Cei de pe :
http://www.fixyourownprinter.com/forums/inkjet/35235
discuta despre cartuse pe care imprimantele lor nu le mai recunosc, arunca o privire acolo ( trebuie sa stii engleza)

| samy97 explică:

Pai ce driver trebuie instalat pentru imprimanta?