| Fast92 a întrebat:

Buna seara ..am o imprimanta Canon MP250 si as vrea sa o trec pe cartus negru, adica sa scot foile pe care le am de scos color sa le trag alb negru.stie cineva pe unde sa umblu, pe la setari?

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

In primul rand este multifunctional, daca o folosesti ca si copiator, ai 2 butoane 1 iti scoate color, alaltu doar negru, daca ai pe calculator "foile" cand dai print ai acolo sa setezi sa iti scoata doar cu negru

| maryannn a răspuns:

Buna, da sigur incearca sa-i scoti cartusu color va merge cu siguranta doar daca cel negru nu e gol s-au defect> bafta