| Steve98 a întrebat:

Am o intrebare, am placa video Inno3d gt440 si motherboard Asrock H61DE/SI. Pot inlocui aceasta placa video cu Sapphire hd 7770?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Da, bine inteles.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde.Dacă știi că slotul plăcii de bază este identic cu cel al plăcii video cu care vrei s-o înlocuiești(de exemplu Sapphire hd 7770) și știi că ai o sursă de alimentare ce va suporta consumul plăcii video, totul va funcționa. Dacă nu vei avea probleme.Succes

| Me2 a răspuns:

Merge fara probleme, doar sa nu ai o sursa de 50 lei ca atunci e rau