| LiviuAlexoiu a întrebat:

Am o intrebare :D
Doar ce am comanda pentru acest mouse https://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/a4tech/bloody-v5-bl ack/
Si vreau sa stiu daca este interzis sa folosesti acel core3 (ultracore-ul) in jocuri precum CrossFire si alte shizzuri...
Adica chair si pana acum eram "pro" cum zic ei si ma dadeau afara dar macar stiam ca nu trisez... acum vreau doar sa stiu daca este interzis :c

Răspuns Câştigător
| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie ilegal sa folosesti asa ceva cat timp nu deschizi nici un "trainer" sau nici un hack pe PC, care sa interfereze cu datele trimise de la joc (client) la server (server) sau sa interfereze cu fisierele pe care le foloseste jocu si sa modifice alte chestii.