| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Am o intrebare,daca ma conectez la wifi, nu ma refer la wifi hotspot, la wifi ..Si conexiunea aia de la wifi sa o transfer de pe tel pe pc, aici nu ma refer sa intru sa activez wifi hotspot, doar de acolo de sus activez wifi si gen este o aplicatie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa incerc sa inteleg ce vrei... tu vreo wi fi pe PC? Daca da atunci ai nevoie de o placa de retea wireless sau un conector pe usb care sa joace rolul de placa de retea wireless

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru suntserios):

Sunt aplicatii pe tel te conectezi de la wifi pe tel pe pc, nu mai activezi hotspotul, ca aplcatia aia e hotspo