| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

Am o intrebare:dc toate intrebarile pe care le trimit si raspunsurile sunt in asteptare? astept de o zi sa fie acceptate.precizez ca am internet explorer. pupkiss

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu conteaza ca ai explorer.Esti noua pe site, probabil de asta.Plus ca nu accesezi si dai raspunsuri zilnic. Dupa un anumit nr de raspunsuri, ele vor fi aprobate automat.

| adi4ever a răspuns:

Naiba stie poate au astia de la TPU boala pe tine...

soothe
| soothe a răspuns:

Cred ca daca ai scrie zilnic ai intra intr-un alt regim de evaluare. Acum e weekend si probabil ca cine trebuie' sa le aprobe or fi si ei la un St Valentine. Toate bune!

| Anto97 a răspuns:

Pentru ca mai intai sunt verificate de administrator ca sa nu contina cuvinte urate, jignitoare etc.happy

| radicalthinker a răspuns:

Nu-ţi face probleme. Aşa e la început. Dacă respecţii condiţiile o să îţi vezi întrebările şi răspunsurile repede publicate. Dacă totuşi până mâine nu-ţi apar întrebările, trimite-le un email administratorilor site-ului, poate găsesc totuşi o soluţie. După poză nu pari să ameninţi siguranţa Internetului happy