| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor,

Deci, eu am in calculator si browserul Mozila Firefox si Internet Explorer si vreau ca sa instalez un toolbar! Ca sa il instalez trebuie sa il descarc si apoi cand dau sa il instalez el mi se instaleaza la Internet Explorer si eu vreau ca sa il instalez la Mozila Firefox... Astept raspunsurile/parerile voastre! Merci!happy

2 răspunsuri:
| r0biricaa a răspuns:

Poi l-am mai avut instalat, l-am avut la Mozila, dar mi-am reinstalat windowsu, si apoi cand am dat sa il bag trebuia sa il instalez. si mi se instaleaza la Internet Explore.sad

| tinkerbell_4387 a răspuns:

Citeste mai multe despre toolbar-ul respectiv... poate e creat pentru Internet Explorer si atunci nu e valabil si pentru alte browsere.