| ascovit a întrebat:

si sarbatori fericite! URGENT! Desi astazi m-am logat fara nici o problema pe facebook, acum in urma cu 5 minute imi apare cand incerc sa ma loghez imi apare : "Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site."
Mie nu mi-a mai aparut pana acum asta, asa ca nu stiu daca ar trebui sa ma ingrijorez sau nu.
Voua va mai aparut pana acum asa ceva? A trecut?

5 răspunsuri:
| Andrei296 a răspuns:

Iincearca pe altceva adica Google chrome sau Mozila poate nu o sa-ti mai apara si o sa beneficiezi de viteza mai mare

| ascovit explică (pentru Andrei296):

Folosesc Google Chrome straight face

| Andrei296 a răspuns (pentru ascovit):

Are ceva probleme foloseste mozila se misca mia repede si daca vrei sa fie la capacitate maxima apasa F11 si trebuie sa apesi dupa pe butonu start ca nu se mai vede adica se vede pe tot ecranu funda?

| ascovit explică (pentru Andrei296):

Multumesc mult pentru raspunsuri, insa intre timp problema s-a rezolvat de la sine. ( dupa cum am si fost anuntata printr-un email).

| Andrei296 a răspuns (pentru ascovit):

DA-mi si mie pls funda ca nu am niciuna