| Dizzydizz a întrebat:

Am o intrebare imi vand laptopul maine si pe facebook sus la e mail si parola mi au ramas salvate niste conturi.cum fac ca cumparatorul alptopului sa nu imi poata accesa conturile in afara de formatarea pc ului?

3 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Sterge cookie-urile si cache ulwinking daca ai firefox dai la history si clear recent history si ar trebui sa-ti apara tot ce stergewinking

| wintage a răspuns:

Tie ti-s salvate in browser. Sterge toate cookies, history, etc. Depinde de browser. Zi ce browser ai si iti zic eu ce trebuie sa faci.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

La mozila -> tools -> options -> privacy-> clear all current history si bifeaza tot la fel trebuie sa stergi si la celelalte browsere, nu mai iti scriu pasii exacti... funda puppy dog eyes