| deliutza1234 a întrebat:

Buna,tpu...Am o intrebare urgenta,va rog ajutati-ma...
Deci,aveam cont pe facebook de un an,dar mi-am mai facut unul,cu aceeasi adresa de e-mail,dar parola diferita...
Acum,nu il mai pot accesa pe cel vechi.
Daca il sterg pe cel nou,il pot accesa pe cel vechi? Ce trebuie sa fac sa il pot accesa din nou pe cel vechi?
Va rog, ajutati-ma, dau funda celui mai bun si rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Skia a răspuns:

Atunci incearca sa il stergi... poate o sa mearga. daca mai ai si mesajul de la contul vechi cu activarea lui,, poti da din nou clic pe ea si poate se activeaza... Funda? xD

2 răspunsuri:
| Skia a răspuns:

E ciudat ceea ce spui pentru ca nu poti avea 2 conturi de facebook pe o singura adresa, dar incearca daca iti pasa asa de mult de contul vechi poti sa incerci sa il stergi pe cel nou nu e nimic de pierdut... insa nu iti recomand daca vrei sa il pastrezi pentru ca s-ar putea ca cel vechi sa fi disparut. Multa bafta!

| deliutza1234 explică (pentru Skia):

Mersii :* Dar contul vechi nu a disparut, adica de pe cel nou il gasesc pe cel vechi sad