| AlternoGirl a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook : am vrut sa-mi pun o imagine la acele 4 sau 5 imagini din de langa fotografia de la profil si m-au trimis pe un site. Dupa asta mi s-a schimbat fundalul, devenind foarte inchis, aproape daca mai pot vedea ceva. Puteti sa ma ajutati cu ceva? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| smashedblackfox a răspuns:

Daca ai explica mai bine...straight face

| AlternoGirl explică:

Cum a zis si @Siimo, am vrut sa imi pun un banner si m-au trimis la nu stiu ce site unde m-au pus sa aleg un fundal si eu am ales unul cu cer, dar cand a ajuns pe ecranul meu de facebook, era aproape negru... si nu mai pot vedea nimic. Daca stiti cumva un mod de a scapa de acel fundal sau cel putin sa-l schimb, m-ar ajuta foarte mult. A, da si am omis ceva : am incercat sa-l schimb cu altul de pe acelasi site, dar nu a mers...

| Siimo a răspuns:

Cred caa ai vrut sa.ti pui banner banuiesc :-ss?! Paii da te trimitee pe un sitee daar nu inteleg de ce a devenit farte inchiss...:-j. Oricumm dacaa vrei sa.ti mai puii banner.ee intra pe site astaa : http://www.fbannersusers.com/