| alabala a întrebat:

Am o intrebare legata de word 2003 happy nu stiu ce am apasat din greseala, si atunci cand intr-un text, incerc sa sterg o litera si sa scriu alta in loc, litera noua se pune in locul celei de dinainte...de exemplu : andreea este din romania. si incerc sa sterg "e-ul" si sa pun " i " in loc, va arata asa : andrei este din romania...se sterge "a-ul" de la sfarsit, si in loc de el se pune " i " straight face cum as putea sa remediez problema? raspuns urgent,

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Apasa "INSERT" - il dezactivezi happy

2 răspunsuri:
| kuzican a răspuns:

Pai probabil ai apasat pe Insertbig grin mai apasa o data pe butonul asta si problema se va rezolva.
app butonul asta e langa deletebig grin
ai grija de tine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai apasat tasta "Insert", pentru a nu mai scrie peste trebuie sa o apesi din nou.