| NutellaLover1 a întrebat:

mi-am spart din greseala tableta si imi este foarte frica sa-i spun cuiva...nu stiu ce sa fac.ma ajutati va rog? funda!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu ea la reparat.Ce se poate spune mai mult de atat?

| AndyDeiu a răspuns:

In afara de a spune parintilor ce poti sa faci..hmm sa tragi o minciuna mai mare decat tine rolling on the floorAsta e dac parintii cumpara tablete copiilor care nici macar 13 ani n-au rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Oricum vor afla părinţii ce ai făcut, aşa că e mai bine să spui din timp.
Greşeala recunoscută e pe jumătate iertată.
Te pup!

| Predator30 a răspuns:

Buna,incearca sa ii spui cuiva care sti ca te poate ajuta sa o repari, sau incearca sa te duci tu la un service, daca mai e in garantie du-te la reprezentanta si o sa ti-o schimbe sau o sa ti-o repare.O zi placuta!

Răspuns utilizator avertizat