| OanaBeautiful a întrebat:

Am o intrebare : Toate laptop-urile au mai multe culori (ex: alb, negru ) sau sunt disponibile si intr-o culoare (adica daca acelasi laptop e fabricat doar in noanta alba sau are si varianta neagra? ) Funda pentru primul raspuns happy

1 răspuns:
| Danielbc a răspuns:

Toate laptopuri-le sunt pe mai multe culori, chestia e ca nu toate magazinele au toate culorile.de exemplu:la altex poti gasi un laptop sa zicem Acer negru(doar negru)iar la flanco poti gasi pe negru, alb, roz, albastru etc.deci depinde de magazin