| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Am o intrebare urgenta.Incerc sa filmez ceva cu Obs, doar ca pe filmare e lagg enorm( cateva cadre pe secunda) chiar daca mie jocul imi merge impecabil.Ce sa fac? La setari am dat pe 30 fps si era nasol, pe 45 merge tot naspa si pe 60fps merge 15 frameuri.

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=LGvrc-lZa5k
Asta o sa te ajute sa iti faci setarile pentru obs astfel incat sa nu mai ai lag.

| Pietricel a răspuns:

Ai bitrate-ul mic. Uita-te la setari----->Encoding si Video Bitrate

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Pietricel):

Ok,si bitrate ce semnifica?