| GabyDinArad a întrebat:

Hey! A|m un aparat digital 720p si cand filmez pot sa salectez 15 sau 30 de cadre pe secunda, cand dau pe 15 cadre merge cum trebuie sa mearga iar cand dau pe 30 de cadre filmeaza dar sacadat, aceasta fita o face de cand l-am cumparat! Ce pot sa fac? Funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ceva cam așa: http://goo.gl/bl5F4a
Măcar clasa 10, sau U1 ori U3.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Ia-ți un card de memorie cu viteză foarte mare, de firmă.
2. Încearcă să redai fișierul înregistrat pe un PC/tabletă de top, cu placă video și procesor cât mai performante.

| GabyDinArad explică (pentru mihai69):

Cardul este microSD de 8 GB

| alinike2 a răspuns:

E datorita cardului. Ai nevoie de carduri de memorie profesionale. Cu viteza de scriere mare

| GabyDinArad explică:

Si cam ce card profesional imi trebuie?

| GabyDinArad explică (pentru mihai69):

Mersi fain omulewinking! You are the genius laughing!

| mihai69 a răspuns (pentru GabyDinArad):

Ceva cam așa: http://goo.gl/bl5F4a
Măcar clasa 10, sau U1 ori U3.