| LilTunechi a întrebat:

Am o mare problema am facut o comanda la SIGMANET si apoi m-am hotarat sa cumapr 2 bucati din acel produs si am dat 2 si "actualizare cantitate" si ce sa vezi...sa produs o noua comanda de 2 piese deci in total 3 piese si eu vreau 2 si deci va intreb

CUM ANULEZ O COMANDA PE SIGMANET?
Va rog ajutorpuppy dog eyes

9 răspunsuri:
| 1DeadMemories a răspuns:

Poti sa-i suni sa anulezi comanda: 021-637.22.20
fax: 021-319.88.31
Program: Luni - Vineri: 9 - 19, Sambata: 10 - 14.
Inainte de a onora comanda te vor suna oricum.

Bafta!

| LilTunechi explică (pentru 1DeadMemories):

Multumesc mult m-ai salvat nu stiu ce faceam de unde scoteam bani

| 1DeadMemories a răspuns:

Lasa dom'le fundele, rezolva ti treaba.

Bafta!

| LilTunechi explică (pentru 1DeadMemories):

Ms sunteti 2 tipi foarte de treabahee hee daca nu va deranjeaza sa-mi lasati id sa mai palavragim in lipsa de altceva v-as fi recunoscatorbig grin

| WhiteEvil37 a răspuns:

Trimite un e-mail la firma si solicita anularea comenzii cu codul tau de client!

| LilTunechi explică (pentru WhiteEvil37):

Multumesc mult m-ai salvat nu stiu ce faceam de unde scoteam banihee hee

| WhiteEvil37 a răspuns (pentru LilTunechi):

Poti sa-i suni sa anulezi comanda: 021-637.22.20
fax: 021-319.88.31
Program: Luni - Vineri: 9 - 19, Sambata: 10 - 14.
Inainte de a onora comanda te vor suna oricum.
Mai e si asta daca nu te descurci->funda celui de mai sus(1 dead memory a avut ideea)bafta

| LilTunechi explică (pentru WhiteEvil37):

As vrea sa va declar pe toti castigatori insa nu pot si decat sa se supere 2 dintre voi mai bine nu dau nimanui dar va multumesc din suflet pentru ajutor...si eu ma gandisem sa sun dar traiam cu impresia ca ma vor refuza...adica sa-mi refuze anularea comenzii, dar daca voi spuneti ca o vor anula este perfect, multumesc mult o seara faina si bafta maine la scoala liveu facultate servici(unde va incadratihee hee)

| WhiteEvil37 a răspuns (pentru LilTunechi):

Baftabig grin