| LilTunechi a întrebat:

Am o mare problema am facut o comanda la SIGMANET si apoi m-am hotarat sa cumapr 2 bucati din acel produs si am dat 2 si "actualizare cantitate" si ce sa vezi...sa produs o noua comanda de 2 piese deci in total 3 piese si eu vreau 2 si deci va intreb
CUM ANULEZ O COMANDA PE SIGMANET?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti...am incercat si eu dar cand au adus comanada am zis ca opresc doar cat imi trebuie

| LilTunechi explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum ti-ai luat cat ai avut nevoie si restul le-ai trimis inapoi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LilTunechi):

Da

| LilTunechi explică (pentru anonim_4396):

Si nu ti-a ceut nici un ban in plus ca mi se pare ciudat sa faci asa cevathinking