| NVRE a întrebat:

Am o mare problema am intrat din greseala(varumi-o) in Computer Management si a apasat nu stiu pe ce si acum discul D este pe rosu, cand intru inapoi spune 207.66 GB nealocat.Cum sa imi recuperez acel spatiu? Ajutati-ma cat de repede puteti!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai sters partitia D.
Dai click-dreapta pe acel spatiu gol - Create Partition - alegi formatare NTFS si dai Create /OK.

2 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Nu prea se intelege exact ce problema ai. Nu ai spatiu pe partitia D? Sau ai spatiu dar iti arata ca nu?

| BobocelMihai a răspuns:

Descarca paragon partition instaleaza programul si acolo o poti repara partitia sau o poti sterge si creea alta