| MIrceaGeler23 a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA broken heart( Am un iPhone 4S si mi-am bagat un joc de pe programul 25pp de calculator. Am intrat pe el si mi s-a facut ecranul Negru! Sonorul merge cea ce inseamna ca lucreaza in fundal! doar s-a innegrit fundalul... Si nu pot sa fac nimic ca nu merge daca ating cu degetul broken heart(( CE SA FAC? broken heart

2 răspunsuri:
| andreylupu07 a răspuns:

Adic tu ai ecranu negru doar in joc sau tot timpul? eu recomand sa-i scoti bateria si s-o bagi la loc..bafta

| MIrceaGeler23 explică (pentru andreylupu07):

Multumesc de raspuns, da nu ajuta big grin mi-am dat restore la iPhone ...mss oricum big grin