| marianmich a întrebat:

am o problema legata de un iphone 3gs. L-am deblocat si am intrat pe safari, ascultand muzica, dupa cateva minute m am decis sa intru pe facebook si pur si simplu s-a blocat. Ecranul s a innegrit putin, nu stiu ce sa i fac. Ajutor! dau funda :-s

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Dai restart s-a suprasolicitat procesorul tine apasat butonul home+butonul de sus(inchidere)

3 răspunsuri:
| Derp02 a răspuns:

Pune-i alt browser sau resofteaza-l.Este foarte simplu.

| Alexiuc a răspuns:

Dai restart o sa isi revina ai deschis prea multe aplicati, iphoanele nu-s asa bune pentru aplicati, asa ca deschide mai putine, si o sa mearga bine

| marianmich explică:

A mers! Mulțumesc :*