| Burnaz_Marian_1999 a întrebat:

Am o mare problema.Am un LG L70 si am vrut sa descarc un joc mare (cand zic mare ma refer mare pentru telefonul meu care are 1 ram si 4 memorie interna ) cand sa sa termine mi-a spus ca nu exista spatiu suficient iar de atunci memoria telefonului este plina si nu pot face nimic.Ce pot face? Va rog Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Mai sterge din poze/melodii sau orice ai tu pe prin telefon si fa loc de aplicatia Clean Master. Descarc-o din store, si da o curatire completa a sistemului. Asa ti se va sterge acel joc si memoria interna ti se va elibera.

1 răspuns:
| FanLenovo a răspuns:

Fa cum a spus Jipa, si pentru a elibera mai multa memorie, muta din aplicatii pe SD, incearca cu o aplicatie gen Link2SD de pe Google Play.

Mult noroc.