| Maria_3931 a întrebat:

Am o mare problema cu calculatorul:Cand vreau sa ma joc si eu pe el imi apare dupa 3 minute o eroare cu ihd. exe. Ce este asta? Cum o pot rezolva? Fundita la cel mai bun raspuns! Va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| RappaDanny a răspuns:

E de la jocul respectiv pe care te joci.
Ori fisierul acela ihd.exe este corupt, ori este virusat, ori jocul nu e instalat cum trebuie, ori pur si simplu are nevoie de o reinstalare completa. sau poti sa cauti pe net versiunea aceea de "ihd.exe" pe net, dar atentie sa fie aceeasi varianta a jocului cu cea pe care o ai deja in calculator.

2 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Cred ca este un virus. Daca nu ai antivirus bun, instaleaza unul, si fa o scanare a computerului de virusi.

| AndreiP98 a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi windowsul, asa nu o sa mai ai nici o problema